שלבים חשובים שצריך להכיר בתהליך של בניית אתר

ניווט מהיר

בעידן המודרני, כמעט ונדיר למצוא בעל עסק שלא מחזיק בידיו אתר אינטרנט עסקי עבור העסק, החברה, הארגון, או המוצר שהוא מנהל. לא סתם, סקר גדול שבוצע בארצות הברית מצא כי כשמונים אחוזים מבעלי העסקים בארצות הברית מחזיקים בידם אתר אינטרנט, שכן כמעט כולם כיום הבינו את החשיבות הגדולה שבעולם הדיגיטלי, חשיבות שעשויה להגדיל את סך ההכנסות העסקיות שלנו בסופו של דבר. במדיה שפתחתם עסק חדש לאחרונה או שמשום מה העסק שלכם לא נמצא באינטרנט, אנחנו ממליצים לכם לעזוב את הכל וללכת לבצע בניית אתר אינטרנט עסקי. בשורות הקרובות, נביא לידכם מידע נוסף על בניית אתר אינטרנט, ועל שלבים שונים בתהליך של בניית אתר אינטרנט.

האם באמת צריך עדיין אתר אינטרנט בעולם שבו הרשתות החברתיות כל כך מרכזיות?

בזמן האחרון, אנחנו נתקלים בשאלה הזו יותר ויותר, ובעיקר, בשל העובדה שכיום בעלי עסקים רבים מרגישים כי הרשתות החברתיות השונות, זאת לדוגמת הפייסבוק, האינסטגרם, והטיק טוק – הם חשובים יותר עבור השיווק העסקי, ואולי אפילו הם מרגישים שאתרי האינטרנט כבר לא רלוונטיים כמו פעם. אולם, חשוב לדעת שמדובר על שגיה בסיסית שהרבה מאוד בעלי עסקים מבצעים עם כניסתם לעולמות השיווק הדיגיטליים. הרשתות החברתיות הן אומנם פופולאריות מאוד, אולם, אתר אינטרנט או דף נחיתה מהווים את האסמכתא הסופית – זו שמשכנעת את הלקוח הפוטנציאלי לרכוש את המוצר שלכם, ללא כל חשש ממשי.

 

שלבים שונים בבניית אתר:

  • קבלת הצעת מחיר מחברת צד שלישי לבניית אתרים
  • פגישה מול נציג מהחברה – הבנה של כל דרישות בניית האתר
  • עבודה על סקיצה ואישור מול בעל העסק
  • העלאה של האתר לכתובת הסופית

איך בוחרים חברה מקצועית המתמחה בתהליך של בניית אתרים?

היום יש בשוק אינספור חברות ומומחים המתמחים בביצוע בניית אתרים. יחד עם זאת, יש חברות המשלבות את תהליך הבנייה הראשוני עם תהליך הקידום המתקדם. כדי שתבצעו את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם, כזו שללא ספק משפיעה על הפעילות העסקית שלכם בטווח הקצר ועל הרווחים שלכם בטווח הרחוק, יש כמה דגשים שכדאי לשים אליהם לב בתהליך הבחירה. ראשית כל, כדאי לבחון את הפעילות של החברה ושהיא תואמת את הפעילות שלכם. שימו לב לקריטריונים כמו מקצועיות, זמינות, ניסיון, מי בעצם בונה עבורכם את האתר בפועל, כמה זמן זה אמור לקחת, איך האתר ייראה מבחינה עיצובית ומיתוגית. עוד דבר שחשוב לשים אליו לב הוא כל הנושא של קידום האתר בשלבים הבאים שאחרי הקידום. בדקו מול מי אתם יוצרים קשר, איך מתבצע מענה על שאלות, האם אתם מקבלים דיווח סטטיסטי על מה שקורה מבחינת תנועת האתר ולאחר שתגבשו דעה ואפילו תאספו כמה המלצות מאנשים שאתם מכירים, תוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר