קידום קנאביס בגוגל: לא כמו עוד כל קידום רגיל

ניווט מהיר

בזמן האחרון הרבה אנשים חושבים על הנושא של קידום קנאביס בגוגל, ויש לזה סיבה טובה: בעקבות השינויים האחרונים בחוקים ובתקנות במדינות שונות הקשורות לשימוש רפואי ופנאי בקנאביס, תעשיית הקנאביס צומחת באופן אקספוננציאלי. התחזית לצמיחה בשוק האמריקאי בשבע השנים הקרובות היא עצומה. מדינות אירופה בוודאי ילכו גם אחרי מגמה זו. אם הגעתם לכתבה, כנראה שאתם בעסקי הקנאביס, ומבינים שלעסקים אלו יש פוטנציאל גבוה, כיוון שלפי התחזיות צפוי השוק להגיע לגודל של כ-166 מיליארד דולר עד לשנת 2025. יחד עם זאת, לפייסבוק, אינסטגרם, טוויטר וגוגל יש הגבלות על הנושא הזה. יחד עם זאת, שיווק קנאביס בגוגל  הוא משימה קשה, וכראיה, פלטפורמות מסורתיות רבות אינן מאפשרות פרסומות הקשורות לקנאביס.

אז מה לעשות? איך לקדם את החנות או את מוצרי הקנאביס שלך? נושא זה הוא מרכזי עבור כל עסק חדש, ומהווה אתגר מיוחד עבור מי שחדש בעסקי הקנאביס. אם קידום בגוגל של אתר או עסק הוא משימה מורכבת ומאתגרת, הרי שקידום נושא הקנאביס רגיש וטעון אפילו יותר, ולכן מדובר באתגר עבור מקדם האתר ודורש שימוש באיש מקצוע. בכתבה זו אנו נתן לכם את המידע המלא ונסביר מדוע צריך מקדם אורגני מומלץ שמבין את רגישות העניין ויודע כיצד לבצע קידום קנאביס בגוגל.

 

קידום קנאביס בגוגל: האם אפשר לעשות את זה?

גוגל היא כלי רב עוצמה לעסקים, ודירוג בין שלושת הראשונים בחיפוש האורגני יכול להוביל את העסק שלך לזרם מכירות, אלא אם כן אתה מוכר קנאביס. כך אנשים חושבים, האמנם? בואו נעבור לרגע על האותיות הקטנות של מדיניות הפרסום של גוגל בכל הנוגע לקנאביס: "גוגל אינה מתירה מודעות המקדמות את השימוש, המכירה או אפילו מספקות תוכן מידע על קנאביס". יחד עם זאת, מאז שנת 2019, גוגל מפעילה תוכניות בדיקה סגורות עבור חברות CBD נבחרות. למרות המדיניות של גוגל, עסקי קנאביס מצליחים להתגנב דרך האלגוריתם ולקבל אישור למודעות שלהם. חפשו למשל בשפה האנגלית את הביטוי "A clinic near me", וסביר להניח שתקבלו מודעה או שתיים. במילים אחרות, יש פרצות בהן ניתן לקדם מודעות ממומנות בגוגל, ואם אפשר לעשות את זה שם, לבטח שניתן לעשות את זה גם בתוצאות הקידום האורגני, אבל גם כאן מדובר בנושא רגיש הדורש מומחיות וחברת קידום אתרים מקצועית ומנוסה העוקבת אחר שינויי האלגוריתם ותוצאות החיפוש, מסיקה את המסקנות הנכונות ומתווה את דרך הפעולה הנכונה ביותר של קידום קנאביס בגוגל. בכתבה זו תבינו כי קידום אורגני בגוגל הוא הכרח אם אתם רוצים לשווק את עסקי הקנאביס שלכם.

התייחסות גוגל לנושא הקידום האורגני של הקנאביס ביחס לקידום הממומן

עסקי הקנאביס מתמודדים עם הרבה בעיות ביורוקרטיות בכל הנוגע לקידום ממומן. לדוגמה, גוגל מתירה רק פרסום סביב מוצרי קנאביס רפואי. למרות שקיימות דרכים לעקיפת הבעיה, אתם מסתכנים בהשעיה אם גוגל יגלה שאתם עוברים על הכללים. קידום קנאביס אורגני, לעומת זאת, הוא חינמי אך דורש ידע ומומחיות. נכון להיום, לגוגל אין מדיניות ספציפית האוסרת שימוש בתוכן הקשור לקנאביס עבור תוצאות החיפוש האורגני. מצד שני, מדיניות Google Ads קובעת בקפדנות כי מודעות ממומנות (PPC) הכוללות קנאביס, אסורות בהחלט. במילים אחרות, לא ניתן להשתמש במודעות Google Ads במטרה לקדם מכירת חומרי קנאביס. אחת ההוכחות לכך היא הנושא של מתכנן מילות המפתח, שהסיר את ההתייחסויות שלו עבור מונחים הקשורים לקנאביס. לעומת זאת, מונחים הקשורים לקנאביס בתוצאות האורגניות מראים התייחסות הרבה יותר חיובית של גוגל ולכן קידום קנאביס בגוגל מבחינה אורגנית היא אפשרות מצויינת.

 

קידום קנאביס בגוגל: למה קידום אורגני הוא האופציה היחידה?

זה לא סוד שבעשור האחרון נושא האופטימיזציה למנועי החיפוש (SEO) עבור חברות קנאביס הוא מאתגר, ומצד שני, חברות שביצעו זאת נכון בעזרת קידום אתרים מקצועי הצליחו להגיע להישגים משמעותיים. יחד עם זאת, ככל שהחוקים והגישות סביב הצעות ושירותי קנאביס הם רופפים ופתוחים יותר, נראה עדיין שעסקים רבים קצת איטיים בקשר לשינויים האלו, לרבות חברות המדיה החברתית האוסרות פרסומות למוצרי קנאביס, כולל מוצרים חוקיים לחלוטין כמו שמן CBD. חברות הקנאביס למשל, מנסות למצוא דרכים לעקוף את השימוש במדיה החברתית ובמודעות בתשלום, אך עדיין יש ויכוח סביב השאלה האם תוכן הקשור לקנאביס משפיע גם על דירוג העמודים האורגני. בניגוד לפרסום ממומן בגוגל (PPC), הקידום האורגני, שהוא אופטימיזציה למנועי החיפוש, הוא חיוני להגדלת ושימור הנוכחות הדיגיטלית של חברות בהקשר של מוצרי קנאביס. עכשיו, כשאתם מבינים את משמעותו של קידום קנאביס בגוגל מבחינה אורגנית, ראוי שיהיה לכם אתר אינטרנט, ואם עדיין לא בניתם, תוכלו לקרוא כאן על בניית אתרים.

 

קידום קנאביס בגוגל: איך עושים זאת נכון?

עישון קנאביס הוא חלק מתחום גדול יותר של מוצרי טבק ותחליפי סיגריות. כאשר האתר של החנות המקוונת עוסק במגוון נושאים ותחומים, קל יותר להתייחס שם לקנאביס כמוצר עישון המיועד לצריכה אישית בניגוד לסם שסוחרים בו בכמויות גדולות. חנות וירטואלית למוצרי טבק יכולה לאזכר ולהכיל גם מוצרי קנאביס, ואפשר יהיה לסמוך על בעלי החנות שיפעלו עפ"י החוק ללא חריגה וסיכון של הגולשים או הלקוחות. אם אתם, כבעלי אתר המכיל מוצרי קנאביס רוצים לעשות את הדברים בצורה נכונה וזהירה, מבלי לקחת סיכונים מיותרים, מומלץ שתתייעצו עם מקדם אתרים מומחה שיסייע לכם לגשת נכון לאתגר הזה. מקדם אתרים מנוסה ומיומן יידע איך להתמודד גם עם קידום מיוחד שכזה. בעזרת קידום אורגני בגוגל 2021, ודאי תצליחו להשיג את מטרותיכם בכל הנוגע לנושא של קידום קנאביס בגוגל.

 

קידום קנאביס בגוגל

 

קידום קנאביס בגוגל: אפשר לעשות את זה

בהתבסס על מחקר שבוצע ברשת, לא נמצאו הוכחות או ראיות הקובעות כי תוכן הקשור לקנאביס פוגע בדירוג הדפים האורגני שלכם בגוגל ולכן המסקנה המתבקשת היא כי קידום קנאביס בגוגל היא אופציה רלוונטית. חברות קנאביס יכולות להשיג דירוג דף אורגני חיובי באמצעות מחקר מילות מפתח אסטרטגי, תכנון תוכן וחיפוש ותחזוקה של קישורים נכנסים. פעולות אלו דורשות מקצועיות ורצוי להיעזר במקדם אתרים מקצועי אשר יתעדכן כל הזמן בשינויי האלגוריתם של גוגל, כי בכל זאת, מדובר בנושא רגיש הדורש לפעול בזהירות ובמקצועיות, ולאחר מכן להתוות את הדרך הנכונה, לעקוב תמיד אחר השינויים בתוצאות החיפוש ולהגיב בזמן על מנת לשמור את העסק שלכם במקומות הראשונים ולבצע קידום קנאביס בגוגל שישפר לכם את מכירות העסק ויגרום ל-ROI (החזר על ההשקעה) גבוה.

 

קידום קנאביס בגוגל: מדוע כדאי לעשות איתנו קידום אורגני?

בשנים האחרונות, תעשיית הקנאביס ראתה צמיחה מסיבית עקב לגליזציה במדינות ומדינות רבות ברחבי העולם. לכן קידום קנאביס בגוגל חשוב מתמיד אם אתם רוצים להשיג יתרון תחרותי. קידום אתרים הוא כל כך חשוב, שכמעט כל עסק בתעשייה מנסה לשפר את הנוכחות המקוונת שלו. הגישה המקצועית שלנו כוללת מחקר שוק מעמיק שמטרתו להבין טוב יותר את העסק שלכם, המתחרים שלכם וכמובן לזהות הזדמנויות. אחת הסיבות העיקריות לכך שקידום אתרים בקנאביס הוא כל כך קריטי היא שהרבה בתי מרקחת ועסקים אחרים של קנאביס אינם מסוגלים להשתמש במודעות בתשלום (קידום ממומן) עבור תנועת החיפוש. זה נובע בעיקר מאי עמידה בהנחיות של גוגל, מה שהופך את קידום אתרים בקנאביס לקריטי לקמפיין השיווקי שלכם. האסטרטגיות המוכחות שלנו עוזרות לעסק הקנאביס שלך לצמוח באופן אורגני עם תוכן ירוק עד, למשוך לקוחות איכותיים שמחפשים את המוצרים או השירותים שלכם ולהמיר את כוונות הלקוח למכירות. פנו אלינו בהקדם ואנו נבנה אסטרטגיית קידום קנאביס בגוגל המתאימה במיוחד עבור העסק שלכם.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
קידום קנאביס בגוגל
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר