קידום אורגני בגוגל 2021 – כל החידושים והדגשים

ניווט מהיר

קידום אורגני בגוגל 2021 הוא תחום שכל הזמן משתנה. זו הסיבה שבכל שנה מומחים בתחום סוקרים את המגמות והטרנדים כדי להבין לאן פנינו מופנות. אז הדבר הראשון שגוגל צפויה לשים עליו את הדגש וזה הולך לקרות כבר בחודש מאי הקרוב הוא להפוך את חווית המשתמש לאחד מהדירוגים הרשמיים של המנוע. אמנם מדובר באלמנט שכבר קיים בתהליך הקידום, אך גוגל מוסיפה לחווית המשתמש הכוללת בין השאר התאמה למובייל, תעודת אבטחה ואיזון מבחינת כמות הבאנרים הקופצים גם מדד טכני שיבדוק עד כמה מהר האתר שלנו עולה.

 

קידום אורגני בגוגל 2021 – סיפורים ללא AMP

עד עכשיו Top Stories היוו את תוצאות החיפוש בחלק העליון של סמרטפונים ורק עמודים עם תו תקן מסוג AMP הקובע טעינה מהירה היו מתברגים בתוצאות הללו. העדכון לשנת 2021 בנוגע לנושא פרסום בגוגל וקידום אתרים מאפשר גם לעמודים ללא התו להיכנס .

 

סנכרון מלא בין המובייל לאתר

עד חודש מרץ כלל האתרים חייבים לעבור למה שנקרא Mobile First Index וזה רלוונטי גם לאתרים חדשים. כלומר, אם עד עכשיו לא הקפדתם שתהיה התאמה בין התוכן שיש באתר שלכם בדסק לבין התוכן שקיים בו במובייל, עכשיו חייב להיות סנכרון בין השניים.

סיפורים סיפורים

גוגל ניסתה לשלב את טרנד הסטוריז גם לתוצאות החיפוש וזה נראה כמו סוג של כרזות עם תמונות וסרטונים. התוצאות הללו מתאימות בעיקר למובייל ואפשר ליצור אותן באמצעות תוכנות שונות. ניתן גם לשלב את האתר שלכם בגוגל ניוז.

 

ממשיכים להקפיד

יש דברים שעדיין חשוב להקפיד עליהם וגוגל גם מודה בזה כמו למשל יצירת תוכן איכותי. ההמלצה שלנו היא לא רק להקפיד שהתוכן שאתם מייצרים הן עבור האתר שלכם והן עבור אתרים חיצוניים למטרת קישורים הוא איכותי, אלא להשקיע בתוכן מעניין, כזה שמעניק לגולש ערך מוסף, תוכן מקורי עם כותרות מושכות לעין שיגרמו לגולש לבלות באתר זמן ממושך. גם כל הנושא של בניית אתרים– חשוב שימשיך לתת את הדגש על אופטימיזציה של האתר.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר