יש לכם חנות? ככה מבצעים פרסום מוצרי עישון בגוגל

ניווט מהיר

עסקים רבים הבינו את הפוטנציאל האדיר הקיים בהעתק חנותם הפיזית ברחוב, בקניון או במרכז המסחרי השכונתי למרחב האינטרנטי. לרשת האינטרנט אחוזי מכירות אדירים. עם הזמן, נפתחות עוד ועוד אופציות שיווק ופרסום. הפעם בחרנו להציג בפניכם תחום שהולך ותופס תאוצה: עישון, אידוי ומוצרי טבק. כאן נסביר לכם כיצד ניתן לבצע פרסום מוצרי עישון בגוגל.

פרסום מוצרי עישון בגוגל

קידום אורגני וקידום ממומן

כשאנו מחפשים בגוגל ביטוי, שאלה או כל דבר אחר, אנחנו מקבלים שני סוגים של חיפושים בדף. הסוג הראשון הוא תוצאות החיפוש האורגני. כדי שהמוצרים אותם אתם מוכרים יופיעו בתוצאות הללו, עליכם לבצע מחקר מילות מפתח ולקדם את הביטויים הללו בשלל דרכים.
אחת הדרכים לפרסום מוצרי עישון בגוגל היא על ידי הוספת תכנים שיווקיים ואינפורמטיביים – הן בבלוג הביתי של האתר שלכם והן באתרים אחרים, דרכם תוציאו קישורים שיובילו את הגולשים לאתר שלכם.
הסוג השני הוא תוצאות החיפוש הממומנות. אלו הן התוצאות שבשבילן אנו משלמים כסף לגוגל, או למומחים להקמת קמפיינים בגוגל. כלומר, עבור כל הקלקה של גולש על התוצאה שלנו, אנחנו משלמים כסף.
לשתי השיטות יתרונות וחסרונות. במידה והתקציב שלכם מאפשר זאת, שווה להשקיע בשתיהן.
בנוסף לכל זאת, כדאי לבדוק על בניית חנות וירטואלית למוצרי טבק.

מהם היתרונות שבפרסום מוצרי עישון בגוגל?

  1. קהל יעד ממוקד – כאמור, מי שמחפש את הביטוי או השאלה ימצא אתכם. כלומר, הפנייה לגוגל מביאה לכם גולשים שבאמת מתעניינים במוצר, או בשירות שאתם מספקים. זהו כמובן יתרון אדיר.
  2. סכום גמיש – ניתן לפרסם בגוגל במנעד סכומים רחב. לכן, גם אם התקציב שלכם יחסית מוגבל וגם אם הוא גבוה, תוכלו למצוא את עמק השווה.
  3. חשיפה אדירה- כאשר אתם מפרסמים בגוגל, אתם נהנים מחשיפה מאוד גבוהה . הסיכוי שיותר גולשים יגיעו לאתר שלכם עולה פלאים.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
פרסום מוצרי עישון בגוגל
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר