בעלים של משרד תיווך? כדאי לכם להשקיע בשיווק נדל"ן באינטרנט

ניווט מהיר

מתווכים רבים חווים שינוי משמעותי בתחום העיסוק שלהם בעשר השנים האחרונות. לקוחות מתחילים לקנות בתים בשיטה מעט אחרת, ולרוב מתחילים במחקר שיווק נדל"ן באינטרנט ובחזון ברור של היעדים המדויקים שהם מעוניינים לקבל בבית העתידי שלהם. יחד עם זאת, יש גם לא מעט אנשים שמתחילים לרכוש את הנכסים שלהם דרך יזמים ופרוייקטורים שמציגים את הפרויקטים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים כמו למשל פרסום במציאות מדומה.

נדל"ן וחשיבות השיווק הדיגיטלי

מבחינת בעלי משרדי תיווך, השיווק הדיגיטלי הגיע לקדמת הבמה של מאמצי השיווק שלהם. מיצירת לידים חדשים ועד להשלמת מכירות מוצלחות, תעשיית הנדל"ן מסתמכת היום על שיווק דיגיטלי, ומסיבה זו, מתווכים רבים שוכרים שירותי יועץ נדל"ן כדי להתאים את השירותים שלהם לביקוש החדש. כמובן שצריך לעשות הבחנה ולהבדיל בין תהליכי שיווק לבין עסקאות נדל“ן המצריכות אנשי מקצוע נוספים כמו יועץ משכנתא, עורך דין נדל“ן ועוד.

הרשתות חברתיות שינו את אופן ההתנהלות של בעלי משרדי תיווך שחיפשו שיטות להתבלט באינטרנט. מרכישת מודעות עסקיות בפייסבוק, ועד לשיתוף אלבומי תמונות של בתים חדשים, פלטפורמות שונות של רשתות חברתיות אפשרו לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ן לבנות מותגים ועסקים משגשגים.

רוב אנשי המקצוע בתחום הנדל"ן משתמשים בפלטפורמות רשתות חברתיות, ומתווכי נדל"ן מודרניים בישראל מבדלים את עצמם עוד יותר בשוק. לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם יש השפעה הרבה יותר גדולה מאסטרטגיות שיווק קלאסיות. היום ניתן לשווק עסקאות בכל מיני סדרי גודל ברשת החברתית פייסבוק, באינסטגרם ולמעשה למקד באופן ייחודי ויוצא דופן לפי אזור מגורים, מצב סוציו אקונומי ונתונים נוספים של האלגוריתמים הללו את תהליכי הפרסום.

פיתוח קמפיין דיוור בדואר האלקטרוני

קמפיין דיוור בדואר האלקטרוני הוא כלי חשוב בחיבור ללידים חשובים ושמירה על רלוונטיות עם לקוחות קיימים וקודמים. באופן אידיאלי, מסע פרסום מנוהל היטב מעביר לקוחות פוטנציאליים באמצעות פעולות שנקבעות מראש על סמך פרופיל הקונים והתקשרויות קודמות איתכם.

ככל שהתוכן רלוונטי יותר ללקוח, כך גדל הסיכוי שהוא יהיה מעוניין לפתוח את המייל כדי לקרוא את המסר שלכם.

יצירת אתר ידידותי למשתמש

גולשים נוטשים אתרים שאינם נטענים מספיק מהר. עם כל כך הרבה תמונות וקישורים, אתרי מתווכים עשויים לפעמים להיות מורכבים לבנייה. יחד עם זאת, באמצעות שירות מעצב אתרים מקצועי וחברת קידום ובניית אתרים טובה שיודעת מה הלקוחות שלכם מחפשים, אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן מפתחים אתר רספונסיבי שמותאם לגלישה סלולרית.

כמעט מחצית מהגלישה באינטרנט מתבצעת דרך מכשירים סלולריים, כך שאם האתר אינו מתוכנן להיות רספונסיבי, הלקוחות שלכם לא יוכלו לגלוש באתר שלכם בנוחות. האתר הידידותי לנייד צריך לכלול את התוכן הבא על מנת להעניק ללקוחות שלכם את החוויה הטובה ביותר:

  • רשימת כל נכסי הנדל"ן החדשים.
  • תוכן שינחה את הגולשים לאורך תהליך רכישת בית.
  • קישורים לשירותים רלוונטיים שנוגעים לרכישת נדל"ן, כגון שירותי עריכת דין, מפקחי בתים ויועצי נדל"ן.

פרסום בשיטת תשלום לפי קליק

תשלום לפי קליק הוא שיטת פרסום מצוינת לבעלי משרדי תיווך שמעוניינים לייצר לידים חדשים על סמך מודעות שהם משלמים עבורן, בכל פעם שגולש לוחץ על המודעה.

וזה עוד לא הכול. שימו לב:

מומלץ ליישם תכונת צ'ט חי באתר. עסקי נדל"ן ממוקדים מאוד באנשים, כלומר, חשוב להיות זמינים כאשר הם צריכים לשאול שאלות. השקעה בתוכנת צ'ט חי מאפשרת לאנשים להתחבר מסביב לשעון ולקבוע פגישות מבלי לדבר בהכרח ישירות איתכם.

לסיכום, יש לא מעט דרכים באמצעותן ניתן לשווק את העסק שלנו ואת הנכסים שאנחנו רוצים להשכיר או למכור ברשתות החברתיות וברשת האינטרנט. כל מה שצריך הוא תכנית אסטרטגית שיווקית מתאימה לפי תקציב, מטרות וקהלי יעד.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר