איך מקדמים היום סטארט אפ ברשת בהצלחה?

ניווט מהיר

אז פרצתם את המחסומים והאתגרים הראשונים של הקמת סטארט אפ, אולי כבר גייסתם הון ראשוני שיקפיץ אתכם עוד שלב וכעת אתם רוצים לחשוב על כיוון לקידום סטארט אפ ברשת כדי שכמה שיותר אנשים ייחשפו למיזם שלכם. יש כמה דרכים לקדם סטארטפים אונליין כמו למשל קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן, הקמת אתר אינטרנט או עמוד נחיתה, כתיבת כתבה באתר חדשותי מוכר, רשימת תפוצה במייל, רשתות חברתיות, שטחי פרסום עם חשיפה גדולה ועוד…אבל לפני שאתם בוחרים את הפלטפורמה שהכי מתאימה לכם לצורכי קידום סטארטאפ ברשת, קודם כל עליכם לבצע מחקר מקיף ולשאול את עצמכם כמה שאלות.

 

קידום סטארטאפ ברשת- מי קהל היעד שלכם?

היזם אורי אלטר שעשה בדיוק את אותו תהליך כמוכם אומר כי ”בלי לאפיין את קהל היעד שלכם בצורה הכי מדוייקת שיש אין מה לחפש כיוון לפרסום דיגיטלי“. ”זה כמו לנעול נעליים שלא נוחות לכם, מהר מאוד תישארו יחפים“. שאלו את עצמכם שאלות כמו מי הוא הקהל הזה? למי המוצר או השירות שלכם פונה? איפה האנשים האלה נמצאים? בני כמה הם? בנים או בנות? הורים או בני הגיל השלישי? למעשה, מדובר בשאלות סופר קריטיות לבחירת אפיק קידום ברשת, לא רק במיזמי סטארט אפ, אלא באופן כללי לכל מוצר או שירות.

היעזרו בחברה מקצועית או מומחה לשיווק בדיגיטל

אחרי שהבנתם מיהו הקהל שלכם וגם קצת חקרתם את השוק, תוכלו לפנות למומחה דיגיטל או אפילו לחברה מקצועית שתכוון אתכם, תחשוף בפניכם את אפיקי השיווק הרלוונטיים לכם ואפילו תבצע את הפרסום עבורכם, קידום או בניית אתרים, ועוד. שיווק דיגיטלי הוא עולם שלם הדורש ידע, ניסיון ויכולת לבצע הכוונה נכונה בהתאם למגוון של פרמטרים לצד התייחסות לתקציב השיווקי העומד ברשותכם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר