חברת קידום ובניית אתרים – תפקידים ושירותים

ניווט מהיר

קידום ובניית אתרים נחשב היום לאחד התחומים המרכזיים בעולם הדיגיטל. הרי כולנו רוצים לייצר סוג של חשיפה עבור העסק שלנו, כולנו רוצים שכמה שיותר אנשים יכירו אותנו וידעו שאנחנו קיימים כשהם זקוקים לשירות או למוצר שאנו מציעים וכולנו רוצים למנף את הפעולות השיווקיות שאנו עושים עבור העסק שלנו. למעשה, קידום ובניית אתרים תפס מקום חשוב ומרכזי, כאשר התהליך מתחלק בדרך כלל לשניים, כפי שביאה לנו בפוסט הזה חברת סקוטי.

קידום ובניית אתרים – פעולות ראשונות

 

  1. בניית האתר – קיימים סוגים שונים של אתרים דוגמת אתרי תדמית, אתרי מסחר או חנויות אלקטרוניות, בלוגים או אתרי מגזין. לכן, לפני הכל עלינו לאפיין את האתר שלנו, להגדיר את סוג האתר ולפנות לחברה מקצועית המתמחה בבניית אתרים. לעתים נצטרך לשלב באתר שלנו אלגוריתם מיוחד כדי להעביר את הקונספט של האתר ואז נצטרך לוודא שיש לנו גם מתכנת מקצועי. את האתר מומלץ מראש לבנות בהתאם לתהליך הקידום שהוא השלב השני. כלומר, כדי שהאתר יגיע לדירוגים גבוהים בגוגל, אנחנו רוצים לבנות את האתר שלנו על תשתית טובה ואיכותית, אנחנו רוצים שהאתר שלנו יהיה מונגש, שיהיה מותאם למובייל, אנחנו רוצים להקפיד שהדפים יטענו מהר ולא יתקעו תוך כדי הגלישה, שהוא יהיה מסונכרן היטב מבחינת הקטגוריות ועוד.
  2. קידום – תהליך הקידום של האתר מתחיל קודם כל מביצוע מחקר מילות מפתח. מחקר זה יסייע לנו להבין אילו ביטויים ואילו מילים אנחנו רוצים לדחוף קדימה. במחקר עצמו המקדם מתייחס לביטויים תחרותיים וביטויים שהם פחות תחרותיים ומשלב ביניהם. לפי אותן מילים נוכל לבנות אסטרטגיית קידום חכמה (ממש כפי שעושים בניית אסטרטגיה שיווקית לעסק), לשלב טקסטים מקצועיים ועוד. כמובן, שתהליך קידום של אתר כולל בתוכו עוד קשת רחבה של פעולות כמו התייחסות לרשתות חברתיות, הטמעת סרטונים ותמונות, קישורים חיצוניים ופנימיים.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר