בנית אתרים מה הוא הסוד שגוגל ירצה אותכם בתוצאות הראשונות

ניווט מהיר

ישנן דרכים רבות לבנות אתר אינטרנט. חלקם יצליחו במנועי החיפוש בעוד שאחרים לא. כמה מהגורמים החשובים ביותר המשפיעים על דירוג מנוע החיפוש הם כמה מהר האתר שלך נטען, כמה תוכן יש בו ועד כמה הוא רלוונטי למילת מפתח מסוימת. אם אתה בונה אתר לעסק מקומי, אולי תרצה להשתמש במדריך בנית אתרים זה לבניית האתר שלך לקידום אתרים מקומי.

מאמר זה דן בצעדים שעליך לנקוט על מנת לבנות אתר מותאם למנועי חיפוש.

הצעד הראשון הוא לבחור את שם הדומיין שלך. השלב השני הוא לבחור חברת אחסון. השלב השלישי הוא להגדיר את האתר שלך בחברת האחסון. השלב הרביעי הוא התקנת וורדפרס ויצירת אתר האינטרנט שלך. השלב החמישי הוא להתקין את גוגל אנליטיקס ולהתחיל לעקוב אחר מבקרים באתר שלך.

השלב השישי והאחרון הוא אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש, כך שהם ירצו אותך בתוצאות הראשונות של מנועי החיפוש שלהם (SERPs).

גוגל הוא אלגוריתם שקשה לשלוט בו. הוא תמיד משתנה ואנחנו צריכים להיות מודעים לעדכונים האחרונים אם אנחנו רוצים להישאר רלוונטיים.

אתר אינטרנט באלמנטים פשוטים

אחד הגורמים החשובים ביותר לדירוג טוב בגוגל הוא אתר אינטרנט בעל אלמנטים פשוטים. הרעיון הוא כזה: כאשר אנחנו משלמים לגוגל כדי להופיעה בתוצאות הממומנות אין שום בעיה מפני שאנחנו משלמים על זה, אך כאשר מדובר בלהופיע בתוצאות הראשונות של גוגל בלי לשלם גוגל יעדיף אתר שבנוי מאלמנטים פשוטים על פני אתר כבד שבנוי עם מלא אנימציות והסיבה לכך היא שלגוגל עולה יותר כסף לסרוק אתר כבד מאשר אתר שבנוי מאלמנטים פשוטים.

ישנן דרכים רבות בהן תוכל לבנות את האתר שלך עם אלמנטים פשוטים כך שגוגל תרצה אותך בעמוד הראשון.

איך בונים אתר בוורדפרס מאלמנטים פשוטים שגוגל אוהב

הצעד הראשון הוא למצוא את הנושא המתאים לאתר שלך. ערכת נושא טובה בוורדפרס צריכה להיות בעלת עיצוב רספונסיבי, להיות ידידותית לקידום אתרים ובעלת עיצוב נקי שקל לערוך.

השלב הבא הוא בניית מפת אתר. זה יעזור לך לארגן את התוכן שלך בצורה קלה שגוגל אוהבת. זה צריך לכלול גם קישורים למדיה חברתית ואתרים אחרים שבהם אתה רוצה שאנשים יבקרו.

במאמר זה תוכלו לראות כיצד לבנות אתר וורדפרס משלכם מאלמנטים פשוטים שגוגל אוהבת, כך שהוא יוכל להיות מדורג היטב במנועי החיפוש!

גוגל שינתה את הדרך בה אנו מחפשים מידע באינטרנט. הם גם שינו את מערכת היחסים שלנו עם האינטרנט. על מנת להישאר רלוונטיים בעידן הדיגיטלי, עסקים צריכים גם לנקוט בצעדים לבניית אתר אינטרנט מותאם לאלגוריתם החיפוש של גוגל.

ישנן דרכים רבות בהן תוכל לבנות אתר וורדפרס מאלמנטים פשוטים שגוגל אוהבת. המפתח הוא לוודא שלאתר שלך יש תוכן רלוונטי ומעניין לקהל שלך.

וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח לעיצוב ובנית אתרים על גבי מערכת CMS (Content Management System). זה קיים מאז 2003 והוא מפעיל יותר מ-30% מכל אתרי האינטרנט בעולם. היא משתמשת ב-PHP כשפת התכנות שלה וב-MySQL כמערכת מסד הנתונים שלה.

כדאי לשקול לבנות את אתר הוורדפרס שלך עם מערכת ניהול תוכן. זה יאפשר לך לבצע שינויים בקלות מבלי שתצטרך לדאוג שהאתר לא ייראה אותו הדבר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר