שיווק עמותות לילדים בסיכון – פרסום למטרה נעלה

ניווט מהיר

עמותות רבות לילדים בסיכון מוקמות מדי שנה בישראל במטרה להעניק מענה אבחוני וטיפולי לילדים שחוו קשיים, טראומות והתעללות במהלך חייהם הקצרים. עמותות אלה פועלות מתוך הבנה כי פעוטות וילדים מהגיל הרך ועד גיל ההתבגרות זקוקים למענה מלא לצרכים הבסיסיים ביותר שלהם שעד כה לא קיבלו מענה בשל הנסיבות.
העמותות השונות פועלות בפריסה ארצית ומשלבות אלפי מסגרות טיפוליות מצפון ועד דרום, לוקחות חלק בפנימיות ובתי ספר בשילוב צוות מומחים ויועצים מתחומי הטיפול השונים. שילוב בין ניסיון, ידע קליני ורצון עז לשנות את עתיד הילדים האלה נושא פרי פעם אחר פעם.
בעבר עמותות אלה חוו קשיים רבים בתהליכי פרסום, שיווק וחשיפה – הן במטרה להיחשף בפני המסגרות החינוכיות והן במטרה להשיג תרומות. אולם היום, תודות לעידן הדיגיטלי בו אנו חיים – שיווק עמותות לילדים מתבצע בצורה יעילה: אותן עמותות ממקסמות לטובתן את הפלטפורמות האינטרנטיות הדיגיטליות ומשווקות את עצמן ברשת האינטרנט, בשטחי פרסום וירטואליים, אתרים רלוונטיים ואפילו ברשתות החברתיות.

שיווק עמותות לילדים

איך מתבצע שיווק עמותות לילדים בסיכון דרך האינטרנט?

יש כמה דרכים עיקריות להשיג מידע על פנימיות ולברר לגבי מסגרות שונות לאותם ילדים בסיכון. דרך אחת היא באמצעות אתרים אינטרנטיים שאותן פנימיות הקימו. ניתן לחפש פנימיות בגוגל או במנועי חיפוש אחרים לפי אזור גיאוגרפי, מצב נפשי או לפי גיל.
דרך נוספת לקבל מידע היא באמצעות רשת הפייסבוק. קיימות ברשת החברתית עשרות עד מאות קבוצות חברתיות, העוסקות בנושא. דרכן ניתן לקבל מידע בצורה נוחה ופשוטה, לשאול שאלות בני נוער אחרים או מדריכים שמלווים את החניכים בפנימיות. ניתן גם לפנות באופן ישיר לאחת מהעמותות הפועלות בארץ למען ילדים בסיכון, ודרכן לקבל מידע על הפנימיות שאיתן העמותות עובדות. בזכות קידום אורגני בגוגל 2021 החדשני, ניתן למצוא כיום הכל על עמותות כגון אלו באינטרנט.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את:
שיווק עמותות לילדים
ניווט מהיר
רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר